OP a soutěže OFS
publikováno 30.09.2020
Okresní přebor
Dohrávka 2. kola: Č. Bělá - Ledeč n. S. B 2:1, 11. a 59. Kasal - 24. Ježek.
8. kolo: D. Ves – Herálec 0:2, 31. Prokop, 36. Dvořák, G. Jeníkov – Č. Bělá 1:6, 37. Skala – 30. Souček, 45., 61. a 72. Kasal,
63. a 88. Klimeš, Okrouhlice – D. Město 2:3, 26. Janda (PK), 35. Strašil – 48. Sárkány, 56. Kvanka, 58. Boleš, N. Ves – Šlapanov
1:3, 41. Šimek – 3. a 8. Jokl, 19. Dýnek (PK), S. Ransko – Věžnice 0:2, 9. Enderle, 79. Prokeš, Přibyslav B – Ledeč B 3:2,
50., 55. (PK) a 69. Vostál – 6. a 53. Chlubna, Šmolovy – Kožlí 2:2, 85. Bdžoch, 86. Toman – 6. Cicvárek, 35. Šimek.
Tabulka - Reality 11 Okresní přebor mužů 2020/2021
Pořadí | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Věžnice | 8 | 6 | 2 | 0 | 29:10 | 20 | |
2.D. Ves | 8 | 6 | 1 | 1 | 32:13 | 19 | |
3.Ledeč n. S. B | 8 | 6 | 0 | 2 | 35:13 | 18 | |
4.Šmolovy | 8 | 5 | 1 | 2 | 38:15 | 16 | |
5.Kožlí | 8 | 4 | 4 | 0 | 31:11 | 16 | |
6.Herálec | 8 | 4 | 2 | 2 | 26:19 | 14 | |
7.Přibyslav B | 8 | 4 | 0 | 4 | 22:28 | 12 | |
8.D. Město | 8 | 4 | 0 | 4 | 15:23 | 12 | |
9.S. Ransko | 8 | 3 | 2 | 3 | 19:18 | 11 | |
10.Šlapanov | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:24 | 8 | |
11.Č. Bělá | 8 | 2 | 1 | 5 | 16:20 | 7 | |
12.Okrouhlice | 8 | 1 | 0 | 7 | 13:37 | 3 | |
13.G. Jeníkov | 8 | 1 | 0 | 7 | 12:42 | 3 | |
14.N. Ves (SV) | 8 | 0 | 1 | 7 | 9:35 | 1 | |
Legenda: Z - zápasy, V - výhry, R - remízy, P - prohry, S - skóre, B - body |
III. třída
8. kolo: Habry B – V. Žďár 2:3, 24. Michal, 64. Vlášek – 15. Kubát, 41. a 48. Štefánek, Vepřová – Víska 1:7, 12. Stejskal –
10. Šlechta, 14., 72. a 75. Kufr, 29. a 65. Fikar, 58. Psota, Rozsochatec B – Sobíňov 3:2, 52. Dočkal, 54. Dundáček, 83. Bílek –
36. Jelínek, 71. Němec, Jeřišno – H. Borová B 1:1, 56. Beran – 64. Benc, Lipnice n. S. – Věžnice B 3:3, 3. Marek, 33. Kubát,
47. Dolejší – 56. a 87. (PK) Adamec, 78. Enderle, Maleč – Lípa B 4:1, 18. a 87. Koláček, 74. a 81. Rychlý – 47. Vendl, Keřkov –
Kožlí B 4:1, 32. Zvolánek, 54. Šuška, 61. Jeřábek, 83. Kunstar – 17. Plesl.
Tabulka - III. třída mužů 2020/2021
Pořadí | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Jeřišno | 8 | 6 | 2 | 0 | 20:6 | 20 | |
2.Víska | 8 | 5 | 1 | 2 | 27:18 | 16 | |
3.Lipnice n. S. | 8 | 5 | 1 | 2 | 25:17 | 16 | |
4.Habry B | 8 | 4 | 1 | 3 | 22:18 | 13 | |
5.V. Žďár | 8 | 3 | 3 | 2 | 24:23 | 12 | |
6.Sobíňov | 8 | 4 | 0 | 4 | 15:16 | 12 | |
7.Maleč | 8 | 3 | 2 | 3 | 17:16 | 11 | |
8.Věžnice B | 8 | 3 | 2 | 3 | 14:18 | 11 | |
9.Rozsochatec B | 7 | 3 | 1 | 3 | 13:10 | 10 | |
10.H. Borová B | 8 | 2 | 4 | 2 | 11:14 | 10 | |
11.Lípa B | 8 | 3 | 0 | 5 | 24:28 | 9 | |
12.Keřkov | 8 | 2 | 2 | 4 | 16:15 | 8 | |
13.Kožlí B | 8 | 1 | 1 | 6 | 13:22 | 4 | |
14.Vepřová | 7 | 1 | 0 | 6 | 7:27 | 3 | |
Legenda: Z - zápasy, V - výhry, R - remízy, P - prohry, S - skóre, B - body |
IV. třída mužů, sk. A
6. kolo: Štoky B – Keřkov B 3:0, 9. Dáňa, 71. a 83. Partl, Úsobí – Chotěboř C 2:5, 31. Abbrent, 33. Delín – 2., 66. a
82. Sobotka, 36. Benák (PK), 73. Turek, Herálec B – Libice n. D. 3:2, 55. Komůrka, 58. Moravec, 90. Stoličný – 24. Bohuněk, 79. Křivka
(PK). Utkání Šmolovy B – Mírovka B se dohrává pondělí večer.
Tabulka - IV. třída mužů, sk. A 2020/2021
Pořadí | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Štoky B | 5 | 4 | 0 | 1 | 29:9 | 12 | |
2.Ždírec n. D. C | 4 | 4 | 0 | 0 | 17:4 | 12 | |
3.Herálec B | 5 | 4 | 0 | 1 | 21:9 | 12 | |
4.Mírovka B | 4 | 3 | 0 | 1 | 24:11 | 9 | |
5.Libice n. D. | 5 | 2 | 0 | 3 | 17:11 | 6 | |
6.Chotěboř C | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:9 | 6 | |
7.Šmolovy B | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:28 | 3 | |
8.Keřkov B | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:28 | 3 | |
9.Úsobí | 5 | 0 | 0 | 5 | 7:32 | 0 | |
Legenda: Z - zápasy, V - výhry, R - remízy, P - prohry, S - skóre, B - body |
IV. třída mužů, sk. B
6. kolo: Kouty – Vilémov 5:0, 27. a 37. Dvořák, 45. Pechanec, 66. Horajs, 77. Jindra, Tis B – Leština B 1:2, 23. Benda –
68. Mrkvička, 80. Švanda, D. Město B – K. Lhota 0:0, Hněvkovice – Světlá n. S. C 2:2, 17. Šťastný, 93. (PK) Večeřa – 31. Zatočil,
88. Stojan.
Tabulka - IV. třída mužů, sk. B 2020/2021
Pořadí | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Leština B | 6 | 5 | 0 | 1 | 33:9 | 15 | |
2.Tis B | 5 | 4 | 0 | 1 | 22:8 | 12 | |
3.Kouty | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:6 | 9 | |
4.Lučice B | 5 | 3 | 0 | 2 | 17:21 | 9 | |
5.Hněvkovice | 4 | 2 | 1 | 1 | 17:11 | 7 | |
6.Světlá n. S. C | 5 | 1 | 1 | 3 | 13:19 | 4 | |
7.D. Město B | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:15 | 3 | |
8.K. Lhota | 5 | 1 | 0 | 4 | 9:17 | 3 | |
9.Vilémov | 6 | 1 | 0 | 5 | 9:33 | 3 | |
.
Kategorie: fotbal
Návštěv: 371978
Dnes: 54
Online: 37