Los Fortuna : ligy podzimní část 2021 - 2022.
publikováno 17.06.2021
Los Fortuna ligy, ročník 2021/2022
úvodních patnáct kol. Odvety začnou týmy, které se utkaly v 2. kole.
Soupeři z prvního dějství se srazí v tom závěrečném.
1.kolo 24.7.2021
Hr. Králové - Bohemians
Sparta - Olomouc
Plzeň - Ml. Boleslav
Č. Budějovice - Teplice
Pardubice - Karviná
Zlín - Slavia
Jablonec - Ostrava
Liberec - Slovácko2.kolo 31.7.2021
Karviná - Hr. Králové
Liberec - Sparta
Bohemians - Plzeň
Slovácko - Č. Budějovice
Olomouc - Pardubice
Ostrava - Zlín
Ml. Boleslav - Jablonec
Teplice - Slavia3.kolo 7.8.2021
Pardubice - Ml. Boleslav
Zlín - Teplice
Č. Budějovice - Ostrava
Slavia - Olomouc
Jablonec - Bohemians
Plzeň - Slovácko
Sparta - Karviná
Hr. Králové - Liberec4.kolo 14.8.2021
Ml. Boleslav - Slavia
Teplice - Jablonec
Ostrava - Pardubice
Olomouc - Č. Budějovice
Bohemians - Sparta
Slovácko - Hr. Králové
Karviná - Zlín
Liberec - Plzeň5.kolo 21.8.2021
Sparta - Hr. Králové
Plzeň - Karviná
Č. Budějovice - Liberec
Pardubice - Bohemians
Zlín - Olomouc
Jablonec - Slovácko
Slavia - Ostrava
Ml. Boleslav - Teplice6.kolo 28.8.2021
Hr. Králové - Plzeň
Sparta - Č. Budějovice
Ostrava - Ml. Boleslav
Olomouc - Jablonec
Bohemians - Teplice
Slovácko - Pardubice
Karviná - Slavia
Liberec - Zlín7.kolo 11.9.2021
Plzeň - Sparta
Č. Budějovice - Hr. Králové
Pardubice - Liberec
Zlín - Bohemians
Jablonec - Karviná
Slavia - Slovácko
Ml. Boleslav - Olomouc
Teplice - Ostrava8.kolo 18.9.2021
Hr. Králové - Pardubice
Sparta - Jablonec
Plzeň - Č. Budějovice
Olomouc - Ostrava
Bohemians - Slavia
Slovácko - Zlín
Karviná - Teplice
Liberec - Ml. Boleslav9.kolo 25.9.2021
Č. Budějovice - Karviná
Pardubice - Plzeň
Zlín - Sparta
Jablonec - Liberec
Slavia - Hr. Králové
Ml. Boleslav - Slovácko
Teplice - Olomouc
Ostrava - Bohemians10.kolo 2.10.2021
Hr. Králové - Jablonec
Sparta - Slavia
Plzeň - Zlín
Č. Budějovice - Pardubice
Bohemians - Olomouc
Slovácko - Teplice
Karviná - Ml. Boleslav
Liberec - Ostrava11.kolo 16.10.2021
Pardubice - Sparta
Zlín - Hr. Králové
Jablonec - Č. Budějovice
Slavia - Liberec
Ml. Boleslav - Bohemians
Teplice - Plzeň
Ostrava - Slovácko
Olomouc - Karviná12.kolo 23.10.2021
Hr. Králové - Teplice
Sparta - Ml. Boleslav
Plzeň - Jablonec
Č. Budějovice - Slavia
Pardubice - Zlín
Slovácko - Bohemians
Karviná - Ostrava
Liberec - Olomouc13.kolo 30.10.2021
Zlín - Č. Budějovice
Jablonec - Pardubice
Slavia - Plzeň
Ml. Boleslav - Hr. Králové
Teplice - Liberec
Ostrava - Sparta
Olomouc - Slovácko
Bohemians - Karviná14.kolo 6.11.2021
Hr. Králové - Ostrava
Sparta - Teplice
Plzeň - Olomouc
Č. Budějovice - Ml. Boleslav
Pardubice - Slavia
Zlín - Jablonec
Karviná - Slovácko
Liberec - Bohemians15.kolo 20.11.2021
Slavia - Jablonec
Ml. Boleslav - Zlín
Teplice - Pardubice
Ostrava - Plzeň
Olomouc - Hr. Králové
Bohemians - Č. Budějovice
Slovácko - Sparta
Karviná - Liberec
Kategorie: fotbal
Návštěv: 375165
Dnes: 44
Online: 6